MeteoPlus - profesjonalna prognoza pogody dla Ciebie i Twojej firmy. Biuro prognoz pogody i ekspertyz środowiskowych
Sprzedaż profesjonalnego sprzętu meteorologicznego
Dystrybucja automatyki pomiarowej do celów przemysłowych
Strona główna Galeria Linki O nas Kontakt

Partnerzy

Świat w oku satelity

Gill Instruments Ltd

Gill Instruments Ltd

Jesteśmy oficjalnym partnerem marki Gill Instruments w Polsce będącej producentem profesjonalnych instrumentów meteorologicznych i będącej czołowym dostawcą światowej klasy dwu- i trójosiowych anemometrów ultradźwiękowych. W związku z powyższym oferujemy klientom urządzenia najwyższej jakości w cenach producenta!

Dr Muller Instrumente

Dr Muller Instrumente

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w Polsce marki Dr. Alfred Müller Meteorologische Instrumente KG - R.Fuess będącej producentem profesjonalnych, manualnych instrumentów meteorologicznych. Urządzenia te charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością wykonania, kontynuując tradycję legendarnej marki R.Fuess.

KWT

KWT

Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym firmy KWT (Kujawska Wytwórnia Termometrów) czołowego w kraju producenta profesjonalnych termometrów cieczowych. W związku z powyższym możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości profesjonalne termometry meteorologiczne, m.in opatrzone świadectwem wzorcowania. Marka KWT funkcjonuje na rynku już od przeszło pół wieku, co jednoznacznie wskazuje na jakość oferowanych przez nią produktów.

 Bibetus

Bibetus

Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym marek Bibetus i Meteoshop specjalizujących się w drobnym wyposażeniu AGD i w amatorskim sprzęcie meteorologicznym. Flagowym produktem pierwszej z ww. marek są oczyszczacze i nawilżacze powietrza, natomiast drugiej amatorskie stacje pogody, termometry, itp.

Wiatrometr

Wiatrometr

Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym marki Wiatrometr.pl specjalizującej się w pomiarach anemometrycznych, m.in. na potrzeby przydomowych turbin wiatrowych. Do sztandarowych produktów marki należą aluminiowe, teleskopowe maszty pomiarowe, a także wygodne w użytkowaniu rejestratory wiatru.Leasing Experts

Jeżeli potrzebujesz gotówki na większe zakupy (powyżej 3000 netto) zachęcamy do skorzystania z oferty naszego partnera Leasing Experts, który znajdzie dla Ciebie najdogodniejsze warunki sfinansowania zakupu sprzętu meteorologicznego. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę www.pro-leasing.pl lub skontaktuj się z przedstawicielem.Gildia Przewodników Sudeckich

Jeżeli wybierasz się w Sudety ze znajomymi lub jesteś organizatorem wyjazdu grupowego, zachęcamy do skorzystania z usług przewodnickich oferowanych przez naszego partnera, tj. Gildię Przewodników Sudeckich. Dzięki ich wiedzy, haryźmie i ogólnemu profesjonalizmowi odkryjesz Sudety na nowo - sprawdź czym Cię zaskoczą. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę www.gildia-przewodnicy.pl.