• Ekspertyzy, prognozy pogody, sprzęt meteorologiczny, wsparcie specjalistów.
  • Zadzwoń+48 574 689 610
  • Napiszbiuro@meteoplus.pl
  • Biuro czynnePon - Pt: 8.00 - 16.00

O firmie

Nasza specjalizacja

W sklepie MeteoPlus znajdziesz najszerszy na rynku zakres sprzętu pomiarowego do zastosowań meteorologicznych, poczynając od tego o przeznaczeniu amatorskim, używanego do celów domowych i hobbystycznych, poprzez sprzęt półprofesjonalny stosowany np. w rolnictwie, po sprzęt w pełni profesjonalny znajdujący zastosowanie np. w przemyśle czy badaniach naukowych.

W naszej ofercie znajdziesz również usługi związane z prognozowaniem pogody, w tym przygotowywanie ekspertyz meteorologicznych i klimatologicznych, wykłady tematyczne dla szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i wyższych, a także wzorcowanie (certyfikowanie) instrumentów pomiarowych.

Dokonując zakupów w sklepie MeteoPlus zawsze masz możliwość uzyskania wsparcia merytorycznego ze strony profesjonalnych, dyplomowanych meteorologów, zarówno w kontekście doboru właściwego sprzętu jak i metodyki pomiarów – w naszym sklepie możesz liczyć na pełen profesjonalizm obsługi. Kompleksowość naszych działań gwarantuje, że współpracując z nami będziesz w 100% zadowolony!

STOSUNKI WŁAŚCICIELSKIE

Sklep MeteoPlus jest oficjalną platformą sprzedaży firmy MeteoPlus, tj. przedsiębiorstwa działającego od kilku lat z powodzeniem zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Firma MeteoPlus założona została w 2012 roku przez dwóch absolwentów Uniwersytetu Wrocławskiego, doktorantów w Zakładzie Klimatologii i Ochrony Atmosfery, co od początku jej działalności gwarantowało najwyższą jakość obsługi klientów, kontrhentów. W odróżnieniu do dużej liczby firm działających na rodzimym rynku nie jesteśmy efemerydą działającą tylko dzięki dofinansowaniom z Uni Europejskiej, dzięki temu masz gwarancję, że współpracujesz z solidnym partnerem!

Jakość

  • Kupujesz wysokiej jakości sprzęt pomiarowy od sprawdzonych dostawców – nie zawsze możemy być najtańsi, ale najlepsi tak!
  • Dystrybuujemy sprzęt pomiarowy renomowanych producentów m.in. z Polski, Niemiec, Czech, Szwecji, Danii, Słowenii, Wielkiej Brytanii, USA.
  • Jeśli w naszej ofercie znajdzie się marka, która straciła nasze zaufanie będziesz o tym poinformowany, natomiast towar będzie przeceniony.
  • Zdecydowana większość oferowanych przez nas produktów objęta jest 24-miesięczną gwarancją (dla wybranych produktów jest to 12 lub 36 miesięcy).
  • jako sklep internetowy gwarantujemy możliwość zwrotu towaru w terminie 14 dni od jego otrzymania i nie uchylamy się od tego obowiązku.
  • Oferujemy wsparcie merytoryczne dyplomowanych specjalistów już na etapie wyboru sprzętu, a także w kontekście metodyki pomiarów.
  • Gwarantujemy szybki i sprawny serwis gwarancyjny i kompleksowy serwis pogwarancyjny – dot. produktów podlegających serwisowaniu.

Nasz zespół

Ania

President

Michał

President

Krzysztof

President

Grzegorz

President

Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/kingcomposer/includes/kc.optimized.php on line 614