MeteoPlus - profesjonalna prognoza pogody dla Ciebie i Twojej firmy. Biuro prognoz pogody i ekspertyz środowiskowych
Sprzedaż profesjonalnego sprzętu meteorologicznego
Dystrybucja automatyki pomiarowej do celów przemysłowych
Strona główna Galeria Linki O nas Kontakt

Warto wiedzieć...

Świat w oku satelity

Ruszamy z Galerią MeteoPlus! Pomożecie?


W Galerii już teraz znajdziecie ponad 400 ciekawych fotografii pogrupowanych w 44 przejrzyste kategorie tematyczne. Na zdjęciach przedstawiamy najciekawsze i intrygujące zjawiska meteorologiczne oraz wybrane zjawiska hydrologiczne, geomorfologiczne i fitosocjologiczne, które nierozerwalnie wiążą się właśnie z pogodą.

Wszystkich tych, dla których "bierne" oglądanie zdjęć to za mało, zachęcamy gorąco do nadsyłania własnych fotografii i współtworzenia w ten sposób naszej Galerii. Już niebawem wprowadzimy zasadę, że w każdej kategorii będzie zostawało 15 najlepszych zdjęć, w związku z czym liczymy na wysoką jakość (nie koniecznie mowa tu o kwestiach technicznych) nadsyłanych zdjęć. Zapraszamy także do dyskusji na temat zawartości Galerii poprzez komentowanie zdjęć czy też wyrażanie opinii na naszym "funpage" na Facebook'u.

Najciekawsze z nadesłanych zdjęć zamieścimy w Galerii z podaniem autorstwa. Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia szeroko pojętych zjawisk "meteo" i chciałbyś się podzielić nimi z szerszym gronem odbiorców – to miejsce jest właśnie dla Ciebie :)

Do Galerii "MeteoPlus na wesoło" poza tradycyjnymi fotografiami można przysyłać także wszelkie inne zabawne obrazki, ryciny, memy i formy grafiki, jakie tylko przyjdą Wam do głowy. Jedynym warunkiem dla ich zamieszczenia w Galerii jest, aby były tematycznie, choćby luźno związane z meteorologią. Oczywiście MeteoPlus nie będzie publikował jakichkolwiek treści wybitnie wulgarnych, obraźliwych, szkalujących dobre imię osób trzecich oraz nawołujących do nienawiści lub przemocy. W najbliższym czasie Galeria będzie w dalszym ciągu regularnie rozbudowywana o nasze nowe prace własne oraz zdjęcia nadsyłane przez Was, na które bardzo liczymy ;)

Tymczasem zachęcamy wszystkich zainteresowanych także do bezpłatnego korzystania z zamieszczonych w Galerii fotografii do celów: dydaktycznych, edukacyjnych, popularyzatorskich i poglądowych. Wymagamy jedynie zachowania ogólnie przyjętych zasad, dotyczących podawania autorstwa i nie ingerowania w całokształt treści zdjęcia bez zgody jego autora.

MeteoPlus - profesjonalna prognoza pogody MeteoPlus - profesjonalna prognoza pogody
MeteoPlus - profesjonalna prognoza pogody MeteoPlus - profesjonalna prognoza pogody


Oświadczenie:
Oświadczam, że udostępniając MeteoPlus fotografie, ryciny lub wszelkie inne obiekty graficzne, do których każdorazowo posiadam pełne prawa autorskie, wyrażam zgodę na ich nieodpłatne udostępnianie online osobom trzecim przez MeteoPlus za pośrednictwem witryny: www.meteoplus.pl.

Akceptuję / Nie akceptuję

Data dodania: 23.11.2012r.
Autor: Grzegorz Gałek i Michał Godek
wstaw na FB