MeteoPlus - profesjonalna prognoza pogody dla Ciebie i Twojej firmy. Biuro prognoz pogody i ekspertyz środowiskowych
Sprzedaż profesjonalnego sprzętu meteorologicznego
Dystrybucja automatyki pomiarowej do celów przemysłowych
Strona główna Galeria Linki O nas Kontakt

Warto wiedzieć...

Świat w oku satelity

Pogoda on-line Wrocław i nowa odsłona prognoz pogody!


Zapraszamy do śledzenia pogody on-line dla Wrocławia, którą można znaleść pod bezpośrednim adresem: http://www.meteoplus.pl/pogoda/. Aktualne warunki panujące we Wrocławiu można również podejrzeć za pośrednictwem linku znajdującego się pod prognozą pogody dla Wrocławia "Więcej bieżących informacji pogodowych..." na głównej stronie MeteoPlus.

Od dziś nasze codzienne prognozy pogody dla Wrocławia będą prezentowane dodatkowo w formie kolorowych piktogramów, a niebawem także wykresów. Szczególnie zachęcamy do śledzenia prognoz WXSIM, które w miarę upływu czasu będziemy udoskonalać. Wszelkie wątpliwości co do automatycznych prognoz modelowych rozwieje codzienny komentarz synoptyka, publikowany w dotychczasowej porze. Tymczasem nasze porady dotyczące preferowanego ubioru będą publikowane nadal, choć w formie uproszczonej, tj. wyłącznie dla całego dnia.

W najbliższych dniach przybliżymy więcej informacji na temat funkcjonowania naszej stacji MeteoPlus Wrocław oraz wszelkich ciekawych i przydatnych danych, dostępnych na stronie: http://www.meteoplus.pl/pogoda/

(UWAGA: strona z pogodą on-line dla Wrocławia odświeża się w trybie 1-minutowym przez 10 kolejnych minut, po upływie tego czasu aktualizacja ulega wstrzymaniu do momentu odświeżenia strony)

Ryc.1. Przykładowy zrzut ekranu pogody on-line MeteoPlus dla Wrocławia

Data dodania: 12.03.2014r.
Autor: Michał Godek
wstaw na FB