MeteoPlus - profesjonalna prognoza pogody dla Ciebie i Twojej firmy. Biuro prognoz pogody i ekspertyz środowiskowych
Sprzedaż profesjonalnego sprzętu meteorologicznego
Dystrybucja automatyki pomiarowej do celów przemysłowych
Strona główna Galeria Linki O nas Kontakt

Warto wiedzieć...

Świat w oku satelity

Od teraz nowe prognozy pogody o wcześniejszej porze…


Już od 09 stycznia 2014r. codzienne prognozy pogody dla Wrocławia publikujemy wcześniej niż dotychczas. Od teraz będą się one ukazywać przed godz. 18:00. Dzięki temu łatwiej będzie zaplanować odpowiedni ubiór na następny dzień i uwzględnić prognozowane zjawiska, planując podróż, pracę czy odpoczynek na świeżym powietrzu! Zmieniamy tylko czas wydawania prognoz, zasięg czasowy, szata graficzna oraz (co najważniejsze) wysoka sprawdzalność naszych prognoz pozostają niezmienne! Zapraszamy :)

 

Codzienne prognozy pogody, jak dotychczas, będą wydawane na najbliższą noc i następujący po niej dzień. Jeśli jednak po południu zechcesz wrócić do prognozy z dnia poprzedniego, wystarczy kliknąć w odpowiednią datę w panelu tuż powyżej ikonek z sugerowanym ubiorem. Powrót do najnowszej prognozy, to ponowne kliknięcie odpowiedniej daty w tym samym panelu. A zatem… nic prostszego.

 

 

 

Widoczna na mapie adwekcja arktycznej masy powietrza znad Europy Północnej sprowadzi zimę już w przyszłym tygodniu

 

 

Wszystkie mapy prognostyczne w zakładkach: „Mapy”, „Dla Klienta” i „Dla Eksperta” będą ukazywały się w dotychczasowym trybie. W dalszym ciągu systematycznie pracujemy nad rozbudową zawartych w tych działach treści. Dzięki temu zainteresują one, zarówno początkujących, jak i wytrawnych entuzjastów meteorologii.

 

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zachęcić Wszystkich do dalszego śledzenia prognoz dla Wrocławia i nie tylko… Tym bardziej, że już w połowie stycznia szykuje się zmiana pogody na zdecydowanie bardziej zimową, a będą temu towarzyszyły ciekawe zjawiska meteorologiczne.

 

Zespół MeteoPlus

Data dodania: 09.01.2014r.
Autor: Michał Godek
wstaw na FB